O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kadra

Kadra Zespołu Szkół nr 2
im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
w roku szkolnym 2019/2020

Nazwisko i imię

Stopień awansu

Przedmiot główny /funkcja

Przedmiot dodatkowy

Flaga Ewa dyplomowany dyrektor ekonomiczne, podstawy przedsiębiorczości
Rybak Grzegorz dyplomowany v-ce dyrektor j.ros,geografia
Anna Kowalczyk-Barej
dyplomowany v-ce dyrektor matematyka, informatyka
Antonik Maciej stażysta wf  
Barański Robert dyplomowany wf  
Bedełek Edyta dyplomowany j.polski  
Biernacka Małgorzata kontraktowy wychowawca świetlicy biologia
Błażejczyk Katarzyna dyplomowany j.niemiecki  
Buczek Elżbieta dyplomowany zawodowe gastronomiczne  
Chlipalska Justyna mianowany przedm.zawodowe-fryzjer  
Bielecka Magdalena mianowany
j.rosyjski przedmioty zawodowe teoria - fryzjer, oligofrenopedagogika
Dudziński Mariusz dyplomowany wos podstawy przedsiębiorczości, edb
Gajewska Karina mianowany bibliotekarz  
Gąsiorowska Krystyna dyplomowany j.polski techniki fryzjerskie, techniki kosmetyczne, wiedza o kulturze
Głaszczka Agnieszka dyplomowany matematyka informatyka
Głowala Renata dyplomowany
zawodowe gastronomiczne  
Głodek Kamila kontraktowy   oligofrenopedagogika, pedagogika pozostała
Górska Iwona dyplomowany historia
Gruszczyńska Anna mianowany jęz.angielski  
Grzeszczak Klaudia stażysta matematyka  
Gugałka Katarzyna kontraktowy przed.prakt.nauki zawodu fryzjer  
Huńczak Robert dyplomowany j.niemiecki  
Jędryszek Małgorzata dyplomowany matematyka informatyka
Jóźwiak Elżbieta dyplomowany j.polski wok
Juszczak Mirosław dyplomowany informatyka tech.inf
Kaczyński Wojciech dyplomowany wf  
Kalbarczyk Barbara dyplomowany matematyka  
Kniaź Sylwia kontraktowy j.niemiecki  
Kiełt Iwona dyplomowany gastronomicz chemia
Korba Jerzy mianowany zawodowe samochodowe
Korycki Łukasz kontraktowy informatyka  
Kotlarska Elżbieta dyplomowany matematyka informatyka, fizyka
Kotlarska Liliana dyplomowany zawodowe gastronomiczne biologia
Kowalczyk-Barej Anna dyplomowany matematyka informatyka
Kret Ewa dyplomowany pedagog oligofrenopedagogika
Kurach Anna dyplomowany matematyka biblioteka
Lis Kamila kontraktowy przedm. zawodowe-fryzjer  
Liszewska Anna dyplomowany gastronomicz chemia
Lodowski Dariusz mianowany wf  
Maligłówka Urszula dyplomowany bibliotekarz informatyka
Marciniuk Elżbieta dyplomowany wych.świet. wychwowanie do życia w rodzinie
Mętrak Bożena dyplomowany j.polski wok, oligofrenopedagogika
Michalik Krystyna dyplomowany historia wos
Mróz Marzena stażysta zawodowe gastronomiczne  
Mucha Anna kontraktowy zawodowe elektryczne  
Mucha Dorota kontraktowy zawodowe budowlane  
Murawski Marcin stażysta zawodowe mechaniczne matematyka
Mysiak Piotr kontraktowy informatyka  
Nosowski Jerzy dyplomowany zawodowe mechaniczne fizyka
Nowak-Nastała Mirosława dyplomowany j.polski doradztwo zawodowe
Odziemczyk Dadas Izabela dyplomowany j.polski wok
Perek Dionizy mianowany zawodowe budowlane  
Piesiewicz Kinga dyplomowany j.angielski  
Piesiewicz Jakub kontraktowy zawodowe mechaniczne obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
Płatek Joanna mianowany religia  
Porowska Aneta mianowany j.angielski  
Pyza Katarzyna stażysta ekonomiczne  
Poszytek Halina dyplomowany historia wos, wychowanie do życia w rodzinie
Rękawek Antoni mianowany
zawodowe samochodowe  
Rękawek Tomasz dyplomowany psycholog  
Robakowski Piotr dyplomowany informatyka matematyka, wf
Romanowicz Joanna kontraktowy ekonomiczne żywienie człowieka i gastrononia
Rosłaniec Joanna mianowany zawodowe gastronomiczne  
Ryszkowska Magdalena dyplomowany biologia geografia
Siębor Marzena mianowany religia  
Sikora Krzysztof dyplomowany zawodowe elektryczne fizyka
Smarz Paweł dyplomowany religia  
Szarek Ewa kontraktowy j.angielski  
Szuwara Katarzyna dyplomowany chemia, biologia  
Szymborska Ewa kontraktowy gastronomiczne  
Świderski Tomasz stażysta zawodowe budowlane  
Talarek Tomasz mianowany wf  
Tobiasz Łucja mianowany zajęcia rewalidacyjne, j.rosyjski  
Walków Monika dyplomowany j.angielski  
Wawer Wojciech kontraktowy informatyka ekonomiczne, matematyka
Wiącek Dariusz kontraktowy zawodowe samochodowe  
Witek Piotr dyplomowany wf  
Władzińska Barbara dyplomowany religia wychowanie do życia w rodzinie
Wojciechowska Małgorzata dyplomowany
bibliotekarz pedagogika terapeutyczna
Wojdat Agnieszka kontraktowy

język angielski
edukacja dla bezpieczeństwa

 
Woźniak Marcin dyplomowany zawodowe elektryczne  
Zadróżna-Piłka Małgorzata dyplomowany zawodowe gastronomiczne  
Zatyka Artur kontraktowy zawodowe mechaniczne bhp, doradztwo zawodowe i społeczne
Zawada Agnieszka dyplomowany pedagog oligofrenopedagogika
Zegadło Dariusz mianowany zawodowe samochodowe  
Żak Marzenna dyplomowany wf żywienie człowieka i gastronomia
Żak Paweł dyplomowany wf  

Sobota, 23 Listopada 2019
imieniny: Adela, Felicyta, Klemens


Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
3,990,224 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.