27 maja w Stalowej Woli odbyło się uroczyste wręczenie nagród po ogromnym sukcesie uczniów z Technikum Budowlanego w Garwolinie.

Patrycja Talarek z klasy 4TB zajęła pierwsze miejsce w Polsce w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Procesie Inwestycyjnym i tym samym otrzymała indeks na Politechnikę Lubelską, dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Kolejny uczeń z tej klasy Damian Poświata za czwarte miejsce w Olimpiadzie otrzymał dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Inspektorat Nadzoru Budowlanego, organizator Olimpiady, docenił również pracę nauczycielki Pani Doroty Muchy za perfekcyjne przygotowanie uczniów i za ten wkład otrzymała podziękowania i nagrody.

Wręczenia dokonał Janusz Zarzeczny – Starosta Stalowowolski, Marian Pędlowski – Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli oraz Grzegorz Janiec – Naczelnik Wydziału Architektonicznego – Budowlanego Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli. Obecni byli również: Mariusz Sołtys – Wicestarosta Stalowowolski, Krzysztof Żminda – Sekretarz Powiatu oraz Małgorzata Kulik i Joanna Olko - Tabor z Komisji, nadzorującej przebieg Olimpiady.

Laureatom oraz nauczycielom Technikum Budowlanego gratulujemy historycznego sukcesu.