Nasza szkoła w ramach kontynuacji współpracy z firmą JAKMET, pod koniec roku szkolnego otrzymała wspaniały prezent jakim są rozdzielnice - obudowy termoutwardzalne przeznaczone do montażu aparatury elektrycznej.

Podczas zajęć praktycznych na pracowni montażu instalacji elektrycznych, nasi uczniowie budują instalacje elektryczne, które są zasilane z rozdzielnic. Łatwo się domyślić, że są to podzespoły, które także potrafią się zużyć. Nowe, otrzymane rozdzielnice są wykonane z materiałów najwyższej jakości, a nasi uczniowie już od września będą mogli wykorzystywać je podczas zajęć.

JAKMET to firma rodzinna, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów elektrycznych takich jak obudowy czy rozdzielnice elektryczne. Dzięki takim inicjatywom, mamy możliwość stworzenia dla naszych uczniów nowoczesnej szkoły, w której zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, angażujący, oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów. Uczniowie poznają produkty firm, których już niebawem będą używać podczas wykonywania pracy w zawodzie. Firma JAKMET stale analizuje zapotrzebowanie na ich produkty w naszej szkole, a my chętnie sięgamy po nie, bo spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

W tym miejscu, w imieniu Pani Dyrektor ZS nr 2 w Garwolinie, nauczycieli przedmiotów zawodowych elektrycznych, oraz uczniów technikum elektrycznego, chcemy złożyć serdeczne podziękowania dla Firmy JAKMET, w szczególności dla pana Krzysztofa Borkowskiego i Kamila Jedynaka za możliwość dalszej tak owocnej współpracy.