W rok szkolnym 2020/2021 52 uczniów (w ubr. 71,poprzednich 49, 35, 23 i 15) osiągnęło średnią ocen powyżej 4,75 – otrzymują oni świadectwa z białoczerwonym paskiem.

 

PIOTR ZALEWSKI z klasy trzeciej technik informatyk po gimnazjum 5,81

DAMIAN SABAK z klasy czwartej technik informatyk 5,75

NATALIA DRĄGOWSKA z klasy pierwszej technik informatyk 5,60

SZYMON DADAS z klasy czwartej technik elektryk 5,50

SZYMON FRELIK z klasy trzeciej technik informatyk po szkole podstawowej 5,35

BARTOSZ PIŁKA z klasy czwartej technik informatyk 5,27

SZYMON TALAREK z klasy czwartej technik informatyk 5,25

DAMIAN POŚWIATA z klasy czwartej technik budownictwa  5,21

MATEUSZ BARANOWSKI z klasy trzeciej technik informatyk po szkole podstawowej 5,20

JAKUB KĘSIK z klasy trzeciej technik informatyk po gimnazjum 5,19

MICHAŁ POŁOSAK z klasy czwartej technik informatyk  5,17

MARCIN ZAJĄC z klasy czwartej technik informatyk 5,17

ŁUKASZ GŁOWALA z klasy trzeciej technik informatyk po szkole podstawowej 5,15

DAWID FRĄC z klasy trzeciej technik pojazdów samochodowych po

gimnazjum 5,13

KAROL BŁAŻEJCZYK z klasy pierwszej technik informatyk 5,10

PATRYK PRZYBYSZ z klasy trzeciej technik informatyk po szkole podstawowej 5,10

PAWEŁ RAGUS z klasy trzeciej technik informatyk po szkole podstawowej 5,10

KAROL TRZPIL z klasy czwartej technik informatyk 5,08

PAWEŁ MAKOWSKI z klasy trzeciej mechanik pojazdów samochodowych po szkole podstawowej 5,08

ZOFIA MOŻDŻONEK z klasy trzeciej technik usług fryzjerskich po szkole podstawowej 5,05

WERONIKA KOCYK z klasy pierwszej technik żywienia i usług gastronomicznych 5,00

MACIEJ GĄSIOROWSKI z klasy trzeciej technik elektryk po gimnazjum 5,00

IGOR BARAN z klasy trzeciej technik informatyk po szkole podstawowej 5,00

JAKUB MUCHA z klasy trzeciej technik informatyk po szkole podstawowej 5,00

PATRYK PYTLARCZYK z klasy trzeciej technik informatyk po gimnazjum 5,00

WIKTOR CYBULSKI z klasy trzeciej technik elektryk po gimnazjum 4,93

KACPER ŚWIDERSKI z klasy drugiej kucharz 4,92

ANNA KARPISZ z klasy czwartej  technik żywienia i usług gastronomicznych 4,92

MAKSYMILIAN BARAN z klasy trzeciej technik informatyk po szkole podstawowej 4,90

ŁUKASZ DZIAK z klasy trzeciej technik informatyk po szkole podstawowej 4,90

KACPER SOWA z klasy pierwszej technik informatyk 4,89

MAJA RUSAK z klasy drugiej technik żywienia i usług gastronomicznych 4,88

KAMIL GUBA z klasy trzeciej technik pojazdów samochodowych po gimnazjum 4,88

ANETA BARAN z klasy trzeciej kucharz po szkole podstawowej 4,86

PAWEŁ KUROWSKI  z klasy trzeciej mechanik pojazdów samochodowych po szkole  4,85

PIOTR BARBARCZYK z klasy czwartej technik żywienia i usług gastronomicznych 4,85

SZYMON PAROL z klasy pierwszej technik informatyk 4,85

JOANNA PŁATEK z klasy drugiej technik usług fryzjerskich 4,84

KRZYSZTF ŻOŁĄDEK z klasy czwartej technik informatyk 4,83

JAKUB ZUCHNIAK z klasy czwartej technik informatyk 4,83

MAGDALENA WĘGLARZ z klasy drugiej technik żywienia i usług gastronomicznych 4,82

WIKTORIA CAŁKA  z klasy trzeciej kucharz po gimnazjum 4,82

OLIWIA SZPICKA z klasy trzeciej technik informatyk po gimnazjum 4,81

SEBASTIAN PASZKOWSKI z klasy trzeciej technik informatyk po szkole podstawowej 4,80

NORBERT EJNEBERG z klasy drugiej technik informatyk 4,79

WOJCIECH BORKOWSKI z klasy trzeciej technik elektryk po szkole podstawowej 4,79

GABRIELA POŁATKOWSKA z klasy trzeciej technik usług fryzjerskich po szkole podstawowej 4,79

NELA SIARKIEWICZ z klasy trzeciej technik usług fryzjerskich po szkole podstawowej 4,79

WIKTORIA GNIADEK z klasy trzeciej technik usług fryzjerskich po gimnazjum 4,79

FILIP ZALEWSKI  z klasy drugiej technik informatyk 4,75

PATRYK KOWALCZYK z klasy pierwszej technik informatyk 4,75

ARKADIUSZ BARAN z klasy trzeciej technik informatyk po szkole podstawowej 4,75

 

Najlepszy uczeń klasyfikacji końcowej technikum (cztery lata nauki):

Szymon Dadas – zawód: technik elektryk, średnia ocen – 5,43

Świadectwa ukończenia technikum z biało – czerwonym paskiem otrzymali:

  1. Anna Karpisz technik żywienia i usług gastronomicznych,
  2. Piotr Barbarczyk technik żywienia i usług gastronomicznych,
  3. Szymon Dadas technik elektryk,
  4. Bartosz Piłka technik informatyk,
  5. Michał Połosak technik informatyk,
  6. Damian Poświata technik budownictwa,
  7. Damian Sabak technik informatyk,
  8. Szymon Talarek technik infrormatyk,
  9. Karol Trzpil technik informatyk,
  10. Marcin Zając technik informatyk,
  11. Krzysztof Żołądek technik informatyk.

 (44 uczniów ukończyło technikum ze średnią ocen 4,00 i więcej)

Uczniowie, którzy ze wszystkich przedmiotów z trzech lat nauki uzyskali średnie ocen pozwalające im na otrzymanie świadectw ukończenia Branżowej Szkoły I stopnia z biało-czerwonym paskiem:

  1. Aneta Baran kucharz po szkole podstawowej – 4,79
  2. Paweł Makowski mechanik pojazdów samochodowych po szkole podstawowej – 4,79

 

Najlepsze klasy : Technikum

  1. III technik informatyk po szkole podstawowej , średnia ocen – 4,41
  2. III technik informatyk po gimnazjum, średnia ocen – 3,98
  3. I technik informatyk, średnia ocen – 3,98

                    Branżowa Szkoła I stopnia

  1. III kucharz po gimnazjum, średnia ocen – 3,60
  2. III kucharz po szkole podstawowej, średnia ocen – 3,57
  3. II kucharz, średnia ocen – 3,32

Najlepsza klasa pierwsza technikum - technik informatyk, średnia ocen – 3,87

Najlepsza klasa druga technikum  - technik żywienia i usług gastronomicznych, średnia ocen – 3,72

Najlepsza klasa trzecia technikum – technik informatyk po szkole podstawowej, średnia ocen – 4,41

Najlepsza klasa czwarta technikum – technik informatyk, średnia ocen  - 3,98

 

Najlepsze klasy w zawodach:

technik budownictwa – klasa III po szkole podstawowej (3,39)

technik elektryk – klasa III po gimnazjum (3,49)

technik informatyk – klasa III po szkole podstawowej (4,41)

technik pojazdów samochodowych – klasa IV (3,57)

technik usług fryzjerskich – klasa III po szkole podstawowej (3,86)

technik żywienia i usług gastronomicznych – klasa III po gimnazjum (3,85)

Najlepsi uczniowie w technikum (pierwsze dziesiątki):

Klasy pierwsze:

  1. Natalia Drągowska TI – 5,60
  2. Karol Błażejczyk TI – 5,10
  3. Weronika Kocyk TŻiUG – 5,00
  4. Kacper Sowa TE – 4,89
  5. Szymon Parol TI – 4,85
  6. Patryk Kowalczyk TI – 4,75
  7. Jakub Mucha TI – 4,65
  8. Wojciech Rudnik TE – 4,42
  9. Szymon Dziubak TE – 4,32
  10. Dominik Trzciałkowski TPS – 4,06, Wiktoria Stępień TUF – 4,06, Dagmara Białek TŻiUG – 4,06

(13 uczniów ze średnią 4 i więcej)

Klasy drugie:

  1. Maja Rusak TŻiUG – 4,88
  2. Joanna Płatek TUF – 4,84
  3. Magdalena Węglarz TZiUG – 4,82
  4. Norbert Ejneberg TI – 4,79
  5. Filip Zalewski TI – 4,75
  6. Natalia Sadło TZiUG – 4,53
  7. Radosław Rusak TZiUG – 4,41
  8. Zuzanna Ipniarska TZiUG – 4,35
  9. Zuzanna Bukowska TI – 4,30, Dawid Dobrowolski TI – 4,30, Kacper Rychlik TI – 4,30
  1. Oliwia Wiśnioch TZiUG – 4,24

 ( 24 uczniów ze średnią 4 i więcej)

Klasy trzecie:

  1. Piotr Zalewski TI po gimnazjum – 5,81
  2. Szymon Frelik TI po szkole podstawowej – 5,35
  3. Mateusz Baranowski TI po szkole podstawowej – 5,20
  4. Jakub Kęsik TI po gimnazjum – 5,19
  5. Łukasz Głowala TI po szkole podstawowej – 5,15
  6. Dawid Frąc TPS po gimnazjum – 5,13
  7. Patryk Przybysz TI po szkole podstawowej 5,10, Paweł Ragus TI po szkole podstawowej 5,10
  1. Zofia Możdżonek TUF po szkole podstawowej – 5,05
  2. Maciej Gąsiorowski TE po gimnazjum – 5,00, Igor Baran TI po szkole podstawowej – 5,00, Jakub Mucha TI po szkole podstawowej – 5,00, Patryk Pytlarczyk TI po gimnazjum – 5,00
  1. Piotr Cybulski TE po gimnazjum – 4,93

(86 uczniów ze średnią 4 i więcej)

Klasy czwarte

  1. Damian Sabak – technik informatyk (5,75),
  2. Szymon Dadas – technik elęktryk (5,50),
  3. Bartosz Piłka – technik informatyk (5,27),
  4. Szymon Talarek – technik informatyk (5,25),
  5. Damian Poświata – technik budownictwa (5,21),
  6. Michał Połosak – technik informatyk (5,17), Marcin Zając – technik informatyk (5,17),
  1. Karol Trzpil – technik informatyk (5,08),
  2. Anna Karpisz – technik żywienia i usług gastronomicznych (4,92),
  3. Piotr Barbarczyk – technik żywienia i usług gastronomicznych (4,85),
  4. Jakub Zuchniak – technik informatyk (4,83), Krzysztof Żołądek – technik informatyk (4,83).

 (38 uczniów ze średnią 4,00 i więcej)

Najlepsi uczniowie w Branżowej Szkole I stopnia (pierwsza dziesiątka):

  1. Paweł Makowski III mps po szkole podstawowej – 5,08
  2. Kacper Świderski II k – 4,92
  3. Aneta Baran III k po szkole podstawowej – 4,86
  4. Paweł Kurowski III mps po szkole podstawowej – 4,85
  5. Wiktoria Całka III kucharz po gimnazjum – 4,82
  6. Grzegorz Pyza I kucharz – 4,47,
  7. Karolina Gałązka III kucharz po gimnazjum – 4,45, Natalia Zielińska III kucharz po gimnazjum – 4,45
  1. Adam Wolski III k po gimnazjum – 4,36, Julia Matryba III k po gimnazjum – 4,36, 
  2. Karolina Marzec III k po gimnazjum – 4,30, Jakub Talarek III mps po gimnazjum – 4,30
  1. Dominika Kot III k po gimnazjum – 4,37

          Martyna Piętka III k po gimnazjum – 4,36

(29 uczniów ze średnią ocen 4 i więcej)

Najlepsi uczniowie w zawodach:

Kucharz

  1. Kacper Świderski II k – 4,92
  2. Aneta Baran III k po szkole podstawowej– 4,86
  3. Wiktoria Całka III k po gimnazjum – 4,82

Mechanik pojazdów samochodowych

  1. Paweł Makowski III mps po szkole podstawowej – 5,08
  2. Paweł Kurowski III mps po szkole podstawowej – 4,85
  3. Jakub Talarek III mps po gimnazjum – 4,30

Najlepsze klasy w BS I stopnia

  1. III kucharz po gimnazjum – 3,60
  2. III kucharz po szkole podstawowej – 3,57
  3. II kucharz – 3,32

Na zdjęciach uczniowie, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem.