Nasi elektrycy ostatnio mało odpoczywają, a to za przyczyną olimpiad, z którymi zechcieli się zmierzyć.

Jak tradycja nakazuje, gdy na dworze robi się zimno, to oznacza że nadszedł czas na Olimpiadę Wiedzy Technicznej OWT, oraz Olimpiadę Elektryczną i Energetyczną - EUROELEKTRĘ. Tym razem śmiałkami okazali się uczniowie klasy 4TEG oraz 4TE, którzy oprócz zadań testowych musieli popisać się obszerną wiedzą podczas rozwiązywania zadać z treścią. Warto podkreślić, że nie są to olimpiady, których treści mieszczą się w podstawach programowych zawodów nauczanych w naszej szkole. Tutaj należy wykazać się wiedzą wszechstronną- techniczną.

Czy naszym elektronom udało się zakwalifikować do etapów okręgowych, dowiemy się niebawem. Trzymamy kciuki.