Nauka bywa ciekawa, jeśli oprócz wiedzy zdobywanej w szkole, można jej także zasmakować poza nią. Dzięki dofinansowaniu z Funduszu Rady Rodziców, 15 listopada uczniowie klasy 4TEG wybrali się zwiedzać Lubelskie Targi  Energetyczne ENERGETICS.

Istotą tego wydarzenia jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. Znajdą się wśród nich m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy, a także przedstawiciele firm z naszego rejonu, z którymi już nawiązaliśmy współpracę. Oczywiście nikt nie wrócił do domu z pustymi rękami. Oprócz cukierków i katalogów różnych firm, uczniowie otrzymali narzędzia przydatne w przyszłej pracy elektryka.