14 grudnia w zimowy, mroźny dzień  (temperatura na zewnątrz dochodziła do -11 stopni) w naszej szkole  miały miejsce ,,bardzo ciepłe”  świąteczne warsztaty, których organizatorem była Fundacja PZU.

Uczestnikami warsztatów były dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Garwolinie Akademia Pana Kleksa, młodzież ze Szkoły Specjalnej Nr 2 w Garwolinie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. M. Konopnickiej w Trzciance oraz nasi przedstawiciele.  Powstały cudownie pachnące świece, przepiękne kartki oraz apetyczne pierniczki. Wszystko to, aby pojawił się uśmiech  na twarzach i  atmosfera świąteczna zagościła w sercu każdego uczestnika.

Serdecznie  dziękujemy Fundacji PZU  i organizatorom za przygotowanie tak wspaniałego spotkania.