Zakończyliśmy kolejny semestr  nauki w naszej szkole. Pragniemy podsumować przebieg szkolnego konkursu frekwencyjnego. Zgodnie z założeniami regulaminu konkursowego Dyrekcja pragnie nagrodzić zwycięzcę klasę I TI B, która w I semestrze osiągnęła średnią frekwencję 91,63 %.

Serdecznie gratulujemy uczniom i wychowawcy  klasy p. Iwonie Górskiej. Za zajęcie pierwszego miejsca uczniowie otrzymują nagrodę w postaci dofinansowania do konsumpcji lub biletu do kina w wys. 15 zł. na ucznia.

Nagroda ( w postaci słodkiej niespodzianki) i gratulacje należą się także uczniom, którzy przez cały I okres nauki osiągnęli 100 % frekwencji. Byli to uczniowie :

1. Kacper Ochnik kl. I TE
  2. Piotr Biernacki kl I TI B
  3. Bartłomiej Zalech kl. I TI B
  4. Jakub Mucha kl. II TI
  5. Rafał Kucharzewski kl. II TPS
  6. Dominika Skoczylas kl. II TUF
  7. Oliwia Wiśnioch kl. III TŻi UG
  8. Maksymilian Baran kl. IV TI 5
  9. Konrad Kowalski kl. IV TI 5
  10. Mateusz Dziubak kl. IV TPS G
  11. Kamil Guba kl. IV TPS G

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nagrody w konkursie są fundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy!