18 pażdziernika  w siedzibie Mazowieckiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie  odbyła się gala wręczenia nagród laureatom  konkursu  „Opiekun Stypendysty Roku 2020/2021”. Spośród nauczycieli, którzy w ubiegłym roku szkolnym opiekowali się stypendystami marszałka, wybrano 36 najlepszych.

Laureaci odebrali nagrody z rąk marszałka Adama Struzika, członka zarządu województwa mazowieckiego Elżbiety Lanc oraz przewodniczącego sejmikowej Komisji Edukacji, Nauki i Szkolnictwa Wyższego Krzysztofa Skolimowskiego.W tym gronie, po raz kolejny, znalazła się Anna Liszewska – nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych naszej szkoły.

Podczas uroczystej gali pięciu  stypendystów przedstawiło swoje zwycięskie projekty m.in.: „Kropla wody – kroniką życia na Ziemi”, „Zgłębienie wiedzy o otaczającym mikro i makro świecie”, „ZUS, PIT i VAT – to jest łatwe” „Robot do kostki Rubika” . Stypendystą wyróżnionym z naszej szkoły została Kamila Dzadz absolwentka technikum żywienia i usług gastronomicznych za projekt  „Gotuję, dekoruję, nie marnuję żywności”. Jej opiekunem była pani Anna Liszewska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.